Ależ widok. Zobacz klasyfikację strzelców La Liga

12 lipca
205
1milion

Na ten moment FC Barcelona czekała z niecierpliwością. Do gry w lidze, po trzech meczach zawieszenia, powrócił Robert Lewandowski. Polak wybiegł na murawę od pierwszej minuty rywalizacji z Realem Betis.

W pierwszej połowie kibice nie zobaczyli bramek, a Lewandowski nie był zbyt widoczny w grze. Do czasu. W 65. minucie wynik spotkania otworzył Raphinha, a kwadrans później drugie trafienie dołożył Lewandowski. Po dośrodkowaniu piłki w pole karne, Ronald Araujo strącił ją głową pod nogi napastnika, a ten z największą łatwością wpakował futbolówkę do siatki.

Robert Lewandowski wrócił do ligowych rozgrywek w Hiszpanii i zakończył mecz z bramką. Dzięki temu zwiększył swoją przewagę w klasyfikacji strzelców.

Schudłam 20 kg w 6 tygodni! Zapisz przepis
07 wrz
850
4milion

Barcelona ostatecznie pokonała Betis 2:1 (w 85. minucie bramkę samobójczą strzelił Jules Kounde).

Lewandowski trafił do siatki już po raz 14. w ligowych rozgrywkach w sezonie 2022/23 i nadal jest liderem klasyfikacji strzelców. W środę powiększył prowadzenie nad Joselu, który zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 11 trafień.

FC Barcelona kolejne spotkanie w lidze rozegra 5 lutego (w niedzielę). Podejmie wówczas Sevillę.